Čadca - Kyčerka  Tel. číslo: 0948 554 664

Kysucké Nové Mesto Tel. číslo: 0908 241 959

Žilina Tel. číslo: 0907 170 040

 

 

Volajte na konkrétnu pobočku kde máte záujem ísť do kurzu.

 

 

Prihlášku je potrebné vytlačiť obojstrenne na JEDEN list papiera OBOJSTRANNE. Prihláška vytlačená na dva kusy papiera nie je na Polícii akceptovaná.

Prihlášku si môže záujemca o kurz vytlačiť na nasledujúcich odkazoch:

Odkaz na stiahnutie prihlášky na kurz do Čadce tuŽiadosť_o_udelenie_VO.pdf

Odkaz na stiahnutie prihlášky na kurz do Kysuckého Nového Mesta tu:  Žiadosť_o_udelenie_VO_KNM.pdf

Odkaz na stiahnutie prihlášky na kurz do Žiliny tuŽiadosť_o_udelenie_VO_žilina.pdf


 
autoskola
Šofér, ktorý je držiteľom vodičského oprávnenia menej ako 2 roky poruší závažným spôsobom pravidlá cestnej premávky, bude sa musieť podrobiť rehabilitačnému programu pre vodičov a následnému preskúšaniu odbornej spôsobilosti. Ak by sa takýto prípad zopakoval, neskúsenému vodičovi bude preukaz odobraný.

novela zakona o cestnej premavke

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky zavádza nové pravidlá. Predložilo nové pripomienkové konanie na návrh novely zákona o cestnej premávke. DO PLATNOSTI BY MALA VSTÚPIŤ 1. JÚLA 2019.

novinka ceska legislativaV Českej republike sa podarilo uzákoniť zmenu zákona o cestnej premávke, ktorou sa upravuje radenie vozidiel v jazdných pruhoch a dávanie prednosti vozidiel s právom prednostnej jazdy.

vozidlo pre ztp vodicske opravneniePred nedávnom sme vyšli v ústrety žiadateľom o vodičské oprávnenie ZŤP, pre našich zákazníkov sme upravili ďalšie vozidlo do výcviku.