Čadca - Kyčerka  Tel. číslo: 0948 554 664

Kysucké Nové Mesto Tel. číslo: 0908 241 959

Žilina Tel. číslo: 0907 170 040

 

 

Volajte na konkrétnu pobočku kde máte záujem ísť do kurzu.

 

 

Prihlášku si môže záujemca o kurz vytlačiť na nasledujúcich odkazoch: 

Riaďte sa pokynmi ako správne vyplniť prihlášku. 

 Návod na vyplnenie1. stiahnúť prihlášku v pdf formáte (nestačí len otvoriť prihlášku, treba si ju najskôr uložiť) 2. potom vytlačiť obojstranne, na jeden list papiera, nie hore nohami 3. nezabudnúť vyplniť údaje hore : telefón, e-mail, číslo OP, 4. nezabudnúť podpis žiadateľa, osoba < 18 rokov aj zákonny zástupca 5. druhú stranu vyplní lekár 6. čestné vyhlásenie nevypisovať, vypisuje sa až na skúškach 7. v prihláške neškrtať, nič neprepisovať, vypisovať len modrým perom, nie čiernym ani iným  UPOZORNENIE: PRIHLÁŠKA ,NEVYPLENÁ PODĽA POKYNOV, BUDE ŽIADATEĽOVI VRÁTENÁ NA OPRAVU

 

Odkaz na stiahnutie prihlášky na kurz do Čadce tužiadosť-o-udelenie-VO-od-1.4.2023.pdf

Odkaz na stiahnutie prihlášky na kurz do Kysuckého Nového Mesta tu:  žiadosť-o-udelenie-VO-od-1.4.2023.pdf

Odkaz na stiahnutie prihlášky na kurz do Žiliny tužiadosť-o-udelenie-VO-od-1.4.2023.pdf


 
autoskola
Šofér, ktorý je držiteľom vodičského oprávnenia menej ako 2 roky poruší závažným spôsobom pravidlá cestnej premávky, bude sa musieť podrobiť rehabilitačnému programu pre vodičov a následnému preskúšaniu odbornej spôsobilosti. Ak by sa takýto prípad zopakoval, neskúsenému vodičovi bude preukaz odobraný.

novela zakona o cestnej premavke

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky zavádza nové pravidlá. Predložilo nové pripomienkové konanie na návrh novely zákona o cestnej premávke. DO PLATNOSTI BY MALA VSTÚPIŤ 1. JÚLA 2019.

novinka ceska legislativaV Českej republike sa podarilo uzákoniť zmenu zákona o cestnej premávke, ktorou sa upravuje radenie vozidiel v jazdných pruhoch a dávanie prednosti vozidiel s právom prednostnej jazdy.

vozidlo pre ztp vodicske opravneniePred nedávnom sme vyšli v ústrety žiadateľom o vodičské oprávnenie ZŤP, pre našich zákazníkov sme upravili ďalšie vozidlo do výcviku.