Pobočky v Čadci fungujú od vzniku firmy.  Jedna pobočka sa nachádza na ulici SNP (na Kyčerke nad Lidlom) vedľa malých potravín ABC.  Druhá pobočka sídli na Námestí slobody, oproti obchodného centra Družba, vedľa budovy T-com na poschodí. V rámci našich pobočiek realizujeme všetky skupiny vodičský oprávnení.

3   2

Na týchto pobočkách Vás radi privítame Pondelok až Piatok od 8:00 do 16:00, kde Vám naše sekretárky radi pomôžu a poskytnú potrebné informácie.

Vľavo budova na Námestí slobody, vpravo budova na sídlisku Kýčerka

 

PRIHLÁŠKA NA VO

ŽIADOSŤ O UDELENIE VODIČSKÉHO OPRÁVNENIA

  • stiahnite si žiadosť vo formáte PDF (nestačí prihlášku len otvoriť, treba si ju najskôr uložiť)
  • prihlášku poprosíme vytlačiť na JEDEN list papiera OBOJSTRANNE
  • v záhlaví nezabudnite uviesť svoje tel. číslo, číslo občianskeho preukazu, e-mail a vypísanú prihlášku prineste na pobočku autoškoly 

pdfžiadosť-o-udelenie-VO-od-1.4.2023.pdf

Pobočka v Žiline sídli na ulici A. Kmeťa (jednosmerka pod OC Mirage, pod schodmi ÚPSVaR). Na pobočke sa realizujú všetky druhy VO, čas je potrebné dojednať si telefonicky alebo mailom, z dôvodu prác našich inštruktorov v teréne.

Je vedená našim dlhoročným inštruktorom Karolkom Klímekom. Učebňa autoškoly sa nachádza na poschodí v priestoroch areálu STK (budove STK). V rámci tejto pobočky sú realizované všetky druhy vodičský oprávnení okrem skupiny „D“ autobusy.